تبلیغات
شیعه نیوز

شیعه نیوز
فقط کمی تفکر...
علیرضا زاکانی با بیان خاطره‌ای از دیدار با «سیدحسن نصرالله» رهبر حزب‌الله لبنان گفت: پس از پایان جنگ ۳۳ روزه سید حسن نصرالله به ایران آمد؛ در دیداری كه با او داشتیم، گفت: سال ۲۰۰۰ عرصه به ما تنگ شد و تصمیم گرفتیم عقب‌نشینی كنیم؛ در حزب‌الله به‌طور جدی به این .......
علیرضا زاکانی با بیان خاطره‌ای از دیدار با «سیدحسن نصرالله» رهبر حزب‌الله لبنان گفت: پس از پایان جنگ ۳۳ روزه سید حسن نصرالله به ایران آمد؛ در دیداری كه با او داشتیم، گفت: سال ۲۰۰۰ عرصه به ما تنگ شد و تصمیم گرفتیم عقب‌نشینی كنیم؛ در حزب‌الله به‌طور جدی به این جمع‌بندی رسیدیم؛ به ایران آمدیم و ۳ روز با مسئولان ایران مشورت كردیم و به این نتیجه رسیدیم كه باید عقب‌نشینی كنیم.

به گزارش جهان، نماینده مردم تهران افزود:خدمت حضرت آقا رسیدیم؛ شرایط را به ایشان توضیح دادم؛ وقتی طرح عقب‌نشینی را مطرح كردم، آقا فرمودند «شما حق عقب‌نشینی ندارید.»

من گفتم: «با مسئولان ایران صحبت كردیم.» ایشان فرمودند: «اشتباه كردند، شما حق عقب‌نشینی ندارید؛ بروید مقاومت كنید.»

وظیفه ما تبعیت بود و گفتم: «چشم مقاومت می‌كنیم؛ در دلم گفتم ما شهید می‌شویم و این جریان می‌خوابد.» نماز ظهر را به امامت آقای خامنه‌ای خواندیم؛ ایشان بین نماز ظهر و عصر به ما رو كردند و فرمودند: « عنقریب شما پیروزی خواهید دید و همه شما در این پیروزی زنده خواهید ماند.» این نوید در دل ما بود و به لبنان رفتیم و مقاومت كردیم؛ تا اینكه عقب‌نشینی فضاحت‌بار دشمن در سال ۲۰۰۰ اتفاق افتاد. با خود گفتم آقا، دوتا نوید به ما دادند یكی نوید پیروزی و دومی نوید زنده بودن ما كه در این پیروزی بود. پس از پیروزی دیدم تمام كسانی كه در آن دیدار حضور داشتیم، زنده‌ایم.
[ شنبه 8 مرداد 1390 ] [ 07:02 ب.ظ ] [ میلاد عقیلی ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما درباره ی شبكه ی اجتماعیه (facebook) چیست؟
 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات وب
  شبكه مجازی ارزشی ها 
|arzeshiha.ir
  Blog Skin
  w94auulpccom8f29gp3a.jpg