تبلیغات
شیعه نیوز

شیعه نیوز
فقط کمی تفکر...
ر آستانه ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا «آیت الله مکارم شیرازی» با انتشار پیامی، خیزش هشیارانه ملت‏های دیندار و مسلمانان، به ویژه قیام عدالت خواهانه و ظلم ستیزانه مردم شجاع بحرین را باعث خوشحالی خداجویان دانستند.
بسم الله الرحمن الرحیم

ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، ماه برکت، ماه غفران و ماه اصلاح جوارح و جوانح و روح انسان و جامعه انسانی است؛ و گمان نشود که عبادت این ماه، فقط روزه است بلکه مبارزه با نفس اماره مهم‏ترین عبادت است.

در این ایام که دشمنان قسم خورده اسلام از داخل و خارج، مشغول تبلیغات، توطئه و حمله فرهنگی و نظامی علیه منافع مسلمانان در نقاط مختلف عالم ـ بخصوص علیه مسلمانان فلسطین، افغنستان، پاکستان، لبنان، لیبی، یمن و شیعیان دلیر بحرین ـ هستند و برای محو اسلام دست به دست هم داده و با هم متحده شده‏اند ما نیز باید برای عدم نفوذ شیاطین در افکار عمومی مردم موانعی ایجاد نماییم و همگان را آگاه سازیم؛ و سپس با ارشاد جاهل، امر به معروف و نهی از منکر، با خلوص نیت، برای رهایی از پلیدی های روحی و جسمی افراد و استفاده از برکات مادی و معنوی نعمات الهی به انجام وظیفه انسانی و بشری خود اقدام نماییم.

خیزش هشیارانه ملت‏های دیندار و مسلمانان ـ بویژه قیام عدالت خواهانه و ظلم ستیزانه شیعیان شجاع بحرین و مقاومت نوید بخش مردم فلسطین بر ضد استکبار ـ و قیام مردمی در برابر فراعنه زمان، مایه بسی خوشحالی برای خداخواهان است.

همچنین روز جهانی قدس در این ماه، یوم الله اتحاد مسلمین و مؤمنین علیه ظلم و ستم کفار و منافقین و استکبار جهانی است. لازم است همه مسلمانان هوشیار باشند و خدای ناکرده اتحاد در سایه تقوای الهی آنان، مورد مطامع پست دنیوی و وعده‏های دروغین شرق و غرب قرار نگیرد. ما همیشه در سایه تعلیمات نجات بخش قرآن کریم ـ این کتاب جاویدان و منشور ابدی الهی ـ برای سعادت دنیا و آخرت خود و جامه اسلامی مان بکوشیم.

مبلغین، علما و دانشمندان مسلمان برای تعلیم و تزکیه خود به پا خیزند و در برابر مدعیان حمایت از حقوق بشر که از طریق بازی های سیاسی و زر و زور و تزویر با سکوت معنادار از غاصبان قبله اول مسلمین و اشغالگران حکایت می کنند، بایستند و بدانند که رهایی مسلمانان ـ و به طور عام انسانیت ـ در سایه نبرد آگاهانه، مجدانه، اتحاد، یکپارچگی و توکل به خداوند عزوجل میسر است.

ناصر مکارم شیرازی


[ جمعه 7 مرداد 1390 ] [ 07:44 ب.ظ ] [ میلاد عقیلی ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما درباره ی شبكه ی اجتماعیه (facebook) چیست؟
 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات وب
  شبكه مجازی ارزشی ها 
|arzeshiha.ir
  Blog Skin
  w94auulpccom8f29gp3a.jpg